» » Відбулася особисто-командна першість ТНЕУ з настільного тенісу серед працівників

Дата: 1-04-2019, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 березня 2019 року  відбулася особисто-командна першість ТНЕУ з настільного тенісу серед працівників. У змаганнях взяли участь 8 спортсменів: Чорний Роман (Нововолинський ННІЕМ), Стецько Микола (ФФ), Чорненький Андрій (ФАЕМ), Бзовський Олег (ФКІТ), Сегін Андрій (ФКІТ), Кундеус Олександр (ФОА), Павленко Ярослав (колишній викладач кафедри фізичної культури і спорту), Французов Володимир (видавництво «Економічна думка»).

У командному заліку перше місце виборола команда у складі Чорного Романа (Нововолинський ННІЕМ), Стецька Миколи (ФФ), друге місце у Бзовського Олега (ФКІТ) та Сегіна Андрія (ФКІТ), третє місце посіли Кундеус Олександр (ФОА) та Чорненький Андрій (ФАЕМ), четверте місце зайняла команда у складі Павленка Ярослава (колишнього викладача кафедри фізичної культури і спорту) та Французова Володимира (видавництво «Економічна думка»).

В особистому заліку перше місце здобув Чорний Роман (Нововолинський ННІЕМ), друге місце – Стецько Микола (ФФ), третє місце –  Чорненький Андрій (ФАЕМ), четверте місце – Кундеус Олександр (ФОА).

Переможці та призери отримали кубки, подарунки та грамоти.