» » Запрошуємо до участі у тренінгу «Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації»

Запрошуємо до участі у тренінгу «Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації»

Дата: 4-04-2019, 17:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 квітня 2019 року в Бібліотеці ТНЕУ ім. Л.О. Каніщенка (зал електронних ресурсів, І корпус), за адресою: вул. Львівська 11, відбудеться тренінг: «Як пробитися в Sсориs: від ідеї до публікації» для аспірантів та викладачів, який проводить Kyiv School of Economics у рамках реалізації освітніх та наукових ініціатив задля підвищення якості економічної освіти та досліджень в Україні. Мета тренінгу – сприяння розвитку наукового потенціалу університетів.

Під час тренінгу розглядатимуться такі питання:

– Що таке сучасне дослідження в сфері соціальних наук?

– Як знайти ідею і сформулювати тему для дослідження?

– Де взяти потрібні дані?

– Де шукати літературу? Що шукати в літературі? Як написати якісний огляд літератури?

– Які потрібно зробити кроки, щоб опублікувати своє дослідження у західному журналі?

Доповідач: Володимир Вахітов – віце-президент Університету «Київська школа економіки», який отримав ступінь Ph.D з економіки в Університеті штату Кентукі, викладає в Київській школі економіки статистику та економетрику, поведінкову економіку, економіку міста. Наукові дослідження доповідача зосереджені на сфері економіки регіонів та міст, теорії агломерації та економіки виробництва. Науковець є володарем грантів та стипендій, серед яких декілька програм з фінансування освіти в університеті штату Кентукі, а також грантів на індивідуальні дослідження від Всесвітньої мережі розвитку та Консорціуму економічної освіти та економічних досліджень.

Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 10.00 год.

Початок тренінгу: 10.30 год.

Запрошуються усі бажаючі!