» » Вітаємо учасників і призерів ІІІ Відкритої Універсіади з греко-римської боротьби!

Дата: 5-04-2019, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього квітня відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з греко-римської боротьби.

Команда Тернопільського національного економічного університету посіла І загальнокомандне місце. Переможцями стали: Войтович Владислав, Дикий Олег, Панасюк Василь, Суперсон Олександр, Вознюк Андрій, Ахметов Мірсалех. Призери: Пітух Володимир, Зварич Віталій, Подалянюк Богдан.

Зазначимо, що у зв'язку з участю в міжнародних змаганнях за Національну збірну команду України з греко-римської боротьби, не змогли взяти участь такі студенти: Іван Черкас, Дмитро Кіяшок, Петрик Віктор та Антонюк Андрій.

Друге місце здобули студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, третіми стали студенти Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.