» » «Стоп булінг!» – психолог прочитала лекцію для студентів КЕПІТ ТНЕУ

«Стоп булінг!» – психолог прочитала лекцію для студентів КЕПІТ ТНЕУ

Дата: 5-04-2019, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого квітня у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулася лекція з елементами тренінгу «Стоп булінг!».

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної  психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка І.М. Чорна розповіла студентам про етіологію булінг-акту, розкрила психологічний портрет булера, особистісну характеристику людей групи ризику (потенційних жертв булінгу), форми захисту від булінгу. Також студенти дізналися про наслідки булінгу для жертви, види відповідальності булера, передбачені законодавчими актами, засвоїли форми захисту жертв булінгу.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері та мала форму діалогу.  Студенти висловлювали власну позицію, ставили запитання й отримувати професійні відповіді психолога.