» » Запрошуємо до участі у Дні кар’єри ЄС в м. Тернопіль!

Запрошуємо до участі у Дні кар’єри ЄС в м. Тернопіль!

Дата: 5-04-2019, 15:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться 11 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті.

                           

Захід  має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

 

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.


Що? «День Кар’єри ЄС»

Де? Тернопільський національний економічний університет (вул. Львівська, 11, м. Тернопіль) 

Коли? 11 квітня 2019 з 10:00 до 17:00


Заходи в рамках Дня Кар’єри ЄС


11.00-11.30 - Відкриття заходу, за участі

Вікторії Давидової, радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;

Андрія Крисоватого, ректора Тернопільського національного економічного університету;

Оксани Десятнюк, проректора з науково-педагогічної роботи;

Леоніда Бицюри, заступника міського голови м. Тернопіль;

Олени Васильків, керівника Інформаційного центру ЄС м. Тернопіль;

Тараса Демкури, віце-президента з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгово-промислової палати ISS Ukraine. (хол центрального корпусу ТНЕУ, вул. Львівська, 11).


11.00-15.00 - Робота Ярмарку вакансій (хол центрального корпусу ТНЕУ, вул. Львівська, 11)


12.00-14.00 - Панельна дискусія «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз» (зал засідань ректорату, третій поверх, центральний корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11)

Спікери: Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;

Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва Європейського Союзу в Україні;

Едуард Кольцов, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

Тарас Демкура, віце-президента з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгово-промислової палати ISS Ukraine;

Уляна Коруц, начальник відділу міжнародних зв’язків ТНЕУ;

Василь Олещук, директор Тернопільського обласного центру зайнятості;

Анатолій Куриляк, директор Тернопільського міського центру зайнятості;

Оксана Стець, консультант зі стратегічного розвитку, маркетингу та брендингу, екс-директор з маркетингу компанії «Молокія».  


ТРЕНІНГИ

14.00-15.15 - «Освітні можливості для студентів та випускників у рамках програми Erasmus +» (тренер: Вероніка Ткаченко, National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, місце проведення: а. 11-101, перший поверх, корпус №11, вул. Львівська, 11а)


14.00-15.30 - «Трудовий договір vs Трудовий контракт: практика ЄС» (тренер: Наталія Бачинська, адвокат, керуючий партнер компанії Partners Group, місце проведення: зал засідань ректорату, третій поверх, центральний корпус, вул. Львівська, 11)


14.00-15.30 - «Створення особистого бренду» (тренер: Лариса Овчарук, бізнес-тренер, місце проведення: тренінг-центр, четвертий поверх, центральний корпус, вул. Львівська, 11)


15.30-16.50 - «Від якісного резюме – до успішної кар’єри: критерії набору персоналу й основні вимоги до кандидатів на посаду» (тренер: Ольга Гродська, начальник відділу кадрів ТНЕУ, місце проведення: зал засідань ректорату, третій поверх, центральний корпус, вул. Львівська, 11)


15.30-16.50 - «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації» (тренер: Елеонора Ященко, директор тренінг-центру «Лідер», місце проведення: тренінг-центр, четвертий поверх, центральний корпус, вул. Львівська, 11)


За подальшою інформацією прохання звертатися:

+380688288080 Уляна Коруц, +380678013245 Олена Васильків


Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» у Тернополі є одноденним заходом, що проводиться Тернопільським національним економічним університетом, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.