» » Вітаємо учасників та призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

Дата: 6-04-2019, 13:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже другий рік поспіль колектив факультету економіки та управління ТНЕУ мав нагоду вітати у стінах нашого закладу вищої освіти учасників-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

З вітальним словом перед присутніми виступили:

голова галузевої комісії зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, Тернопільського національного економічного університету Задорожний Зеновій-Михайло Васильович;

декан факультету економіки та управління, доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки Тернопільського національного економічного університету Островерхов Віктор Михайлович;

завідувач кафедри управління персоналом і регіональної економіки Тернопільського національного економічного університету професора Качан Євген Петрович;

доктор економічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Грішнова Олена Антонівна;

студентка ДВНЗ «Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана»  Іщенко Олена Вадимівна;

студент Тернопільського національного економічного університету Литвинюк Андрій Васильович.

Під час підсумкової науково-практичної конференції виступили 29 студентів  з 20 закладів вищої освіти. Учасники цікаво та продуктивно провели час в науковому оточенні та спілкуванні.

Щиро вітаємо студентів-переможців  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» Тернопільського національного економічного університету:

Литвинюка Андрія Васильовича та Чорнопиську Світлану Василівну, які нагородженні  Дипломом І ступеня (науковий керівник: Шушпанов Дмитро Георгійович, к.е.н., доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки) та  Базилевич Роксолану Миколаївну, Максимович  Андріану Андріївну, відзначених Дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник:  Слівінська Наталія  Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки).

Бажаємо подальших успіхів та перемог!