Працевлаштування і зв'язки з випускниками

У ТНЕУ відбувся День кар’єри ЄС!

Дата: 11-04-2019, 19:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Більше фото на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook: перейти

Вже втретє Тернопільський національний економічний університет об’єднав у своїх стінах активну студентську молодь, школярів Тернополя та працедавців під час Дня кар’єри ЄС. Цьогоріч учасниками ярмарку вакансій, панельної дискусії, тренінгів стали близько 1300 молодих людей, а свою діяльність презентували представники 60 фірм та організацій!

Розпочали з урочистого відкриття, де присутніх щиро вітали проректор з наукової роботи ТНЕУ Зеновій-Михайло Задорожний, радник питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, начальник відділу міжнародних зв’язків ТНЕУ Уляна Коруц, керівник Інформаційного центру ЄС Олена Васильків, начальник Головного територіального Управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов, віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгово-промислової палати ICC Ukraine Тарас Демкура.

Спілкуючись з працедавцями, молодь мала нагоду отримати вичерпну інформацію про діяльність їх організації, наявні вакансії, можливості стажування і працевлаштування, а також охоче брали участь у розіграшах та вікторинах.

Для найменших учасників Дня кар’єри ЄС – школярів – організували пізнавальні квест і вікторину на тематику Європейського Союзу. Юні гості отримали подарунки та інформаційні матеріали про ЄС.

Квест і тренінг для школярів організувала координатор Євроклубу, вчитель-методист Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15» Тетяна Онищук.

Приємно, що цьогоріч гостями й активними учасниками Дня кар’єри ЄС виступили студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка спеціальностей «Географія» і «Екологія» разом з викладачами, доцентами кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Іриною Барною та Надією Стецько; студенти Галицького коледжу ім. Вячеслава Чорновола разом із викладачем Ольгою Заставною; учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 разом із вчителями Оксаною Горішною та Галиною Яцків.

Пізніше усі охочі, яких виявилося чимало, мали нагоду долучитися до панельної дискусії на тему: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз». Спікерами дискусії виступили Вікторія Давидова, Леонід Бицюра, Уляна Коруц, Едуард Кольцов, Тарас Демкура, а також представник Департаменту економічної політики Представництва Європейського Союзу в Україні Оксана Попруга, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Білінська, директор Тернопільського міського центру зайнятості Анатолій Куриляк, консультант зі стратегічного розвитку, маркетингу та брендингу, екс-директор з маркетингу компанії «Молокія» Оксана Стець.

До уваги учасників також були організовані цікаві тренінги – «Освітні можливості для студентів та випускників у рамках програми Erasmus +» (тренер: Вероніка Ткаченко, National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team); «Трудовий договір vs Трудовий контракт: практика ЄС» (тренер: Наталія Бачинська, адвокат, керуючий партнер компанії Partners Group); «Створення особистого бренду» (тренер: Лариса Овчарук, бізнес-тренер); «Від якісного резюме – до успішної кар’єри: критерії набору персоналу й основні вимоги до кандидатів на посаду» (тренер: Ольга Гродська, начальник відділу кадрів ТНЕУ); «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації» (тренер: Елеонора Ященко, директор тренінг-центру «Лідер»).

Інформаційний центр ЄС ТНЕУ висловлює щиру подяку працедавцям, спікерам, тренерам, студентам і школярам, а також їх наставникам за активну участь у Дні кар’єри ЄС!

«День кар’єри ЄС» у Тернополі є одноденним заходом, що проводиться Тернопільським національним економічним університетом, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні.

Більше фото на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook: перейти

» » У ТНЕУ відбувся День кар’єри ЄС!

У ТНЕУ відбувся День кар’єри ЄС!

Дата: 11-04-2019, 19:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю