» » Студентка ЮФ ТНЕУ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права»

Дата: 15-04-2019, 16:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка ІІ курсу юридичного факультету ТНЕУ Кучер Анна здобула Диплом ІІІ ступеня за результатами підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права», яка відбулася 12 квітня 2019 року на базі Національного авіаційного університету (м. Київ).

Науковий керівник – доктор історичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права Грубінко Андрій Васильович, який за підсумками конкурсу удостоєний Подяки МОН України.

Бажаємо нових перемог та подальших успіхів!