» » Вітаємо студентку ФББ з перемогою у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування»

Дата: 13-04-2019, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-12 квітня 2019 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. В олімпіаді взяли участь 55 учасників з різних  закладів  вищої освіти України.

Студентка групи ФБС-42 факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Туруцька Юлія  під керівництвом к.е.н., доцента кафедри банківського менеджменту та обліку Тернопільського національного економічного університету Сеніва Богдана Григоровича виборола почесне друге місце та отримала диплом ІІ-го ступеня.

Щиро вітаємо нашу талановиту студентку та зичимо їй творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!