» » Плеяда перемог студентів ЮФ ТНЕУ у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт під керівництвом викладачів кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань

Дата: 15-04-2019, 15:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 березня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність», на якій студент юридичного факультету ТНЕУ Назарій Бода (ПР-31) зайняв II місце (науковий керівник – к.ю.н., доцент, завідувач кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ Москалюк Н.Б.).

Сьомого квітня студентка магістерської програми «Управління фінансово-економічною безпекою» спеціальності «Менеджмент» Вікторія Наталіч виборола перемогу у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, що відбувся у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, та здобула ІІ місце (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ Баранецька О.В.).

Одинадцятого квітня студентка магістерської програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» Юлія Шмигельська отримала диплом ІІІ ступеня за результатами підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Цивільний захист», яка відбулася 10-11 квітня 2019 року на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Білоус І.І.).

12 квітня студенти магістерської програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» Катерина Андреєва та Олексій Невідомський перемогли у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека», що відбувся на базі Черкаському ННІ Університету банківської справи, та здобули дипломи ІІІ ступеня (науковий керівник – к.е.н., доцент Карапетян О. М.).

Щиро вітаємо молодь юридичного факультету ТНЕУ й зичимо подальших успіхів і перемог!