» » Бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями!»

Бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями!»

Дата: 16-04-2019, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Молодь – майбутнє України! Креативні, розумні, працелюбні, веселі і невгамовні. З ініціативи студентства Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, під керівництвом канд. психол. наук, доцента Юркевич Г. Й. у закладі вищої освіти відбулася бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями».

Учасниками стали команди «Освітяни» Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, «Спадкоємці Гаврилишина» Чортківського коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ та команда «Десант» 1-го курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ.

У вітальному слові директор ЧННІПБ ТНЕУ, канд. екон. наук, доцент Кульчицька Н. Є. висловила своє захоплення студентством, яке прагне вивчати і слідувати українським традиціям, які шанують і хочуть розвивати та зміцнювати рідну Вкраїну. Надія Євстахівна побажала перемоги сильнішим й гарного настрою усім присутнім.

Насичені історичними загадками та українознавчими завданнями конкурси захопили як учасників, так і вболівальників: конкурс «Що? Коли і Де?», «Історичні постаті», «Упізнай мене», «Повір у географію», «Мовно-літературний», «Крилаті вислови», конкурс «Прислів’я», Конкурс капітанів «Не барімося, збираймося», «Прорекламуй Україну в світі» (домашнє завдання).

Справедливо оцінювали виконання завдань командами журі у складі: заступника директора з виховної роботи Чортківської спеціалізованої школи спортивного профілю № 3 імені Романа Ільяшенка Бегма Т. Є., вчителя історії Чортківської ЗОШ № 6 Бельзецька Г. Й., педагога-організатора Заводської ЗОШ Левченко Г. М., вчителя історії та правознавства Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Петровська С. П, вчителя історії та правознавства Чортківської ЗОШ №2 Польова Н. В., вчителя історії та правознавства Чортківської ЗОШ №7  Провальна З. І., педагога-організатора Чортківської ЗОШ №5 Черкасова І. Р.

Беззаперечним переможцем стала команда «Спадкоємці Гаврилишина» Чортківського коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ. Друге місце розділили команди «Освітяни» та «Десант».

Вітаємо переможців! Бажаємо щоб перемоги супроводжували вас і надалі! Будьте такими ж впевненими й успішними як сьогодні. Вітаємо усіх учасників гри. Будьте справжніми українцями, такими ж наполегливими і сміливими, як ви показали себе у змаганнях. Люба наше молоде, наша гордість і сила, тільки ви і ваші знання, зусилля можуть збудувати міцну, процвітаючу, єдину Україну.

Будьте справжніми патріотами України!