» » На ФКІТ відбулася науково-практична конференція студентів і молодих вчених

На ФКІТ відбулася науково-практична конференція студентів і молодих вчених

Дата: 23-04-2019, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно на ФКІТ відбулася науково-практична конференція студентів і молодих вчених. У ній взяли участь студенти II-V курсів. Під час пленарного засідання виступив відомий фахівець у сфері спеціалізованих комп’ютерних систем, д.т.н., професор, завідувач кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем НУ «Львівська політехніка» Дунець Ростислав Богданович з доповіддю на тему: «Стан та перспективи розвитку спеціалізованих комп’ютерних систем».

Під час конференції була організована зустріч із роботодавцями, де випускник спеціальності «Комп’ютерна інженерія», керівник відділу впровадження програмних продуктів компанії Viknaroff Драпак Володимир Іванович презентував свої досягнення.

Також мали можливість взяти участь у дискусії студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та були відзначені дипломами та сертифікатами.

За результатами діяльності учасників науково-практичної конференції виданий збірник тез доповідей, а матеріали конференції розміщені на сайті http://kiconf.ai-tern.in.ua.