» » Студенти та науковці ТНЕУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Маркетинг: виклики та рішення» (м. Одеса)

Дата: 20-04-2019, 18:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-19 квітня 10 студентів-маркетологів І-ІІІ курсів разом із завідувачем кафедри маркетингу факультету економіки та управління ТНЕУ Т. М. Борисовою, доцентами кафедри Н. Р. Іванечко та С. Є. Хрупович взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Маркетинг: виклики та рішення», яка відбулася в Одеському національному економічному університеті.

Після цікавих виступів та плідної дискусії тернополян запросили на екскурсію до Одеського морського порту, де розповіли про історію заснування та розвитку порту, особливості сучасного маркетингового середовища, методи залучення клієнтів, асортимент послуг.