» » Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студентів спеціальності «Менеджмент» ФЕУ ТНЕУ з вагомими досягненнями!

Дата: 24-04-2019, 18:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За результатами участі ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила на базі ТНЕУ нагороджено двох студенток спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління:

– диплом I ступеня та золоту медаль отримала студентка групи МЕН-41 Вусата Яна Олександрівна;

– диплом III ступеня та бронзовуу медаль отримала студентка групи МЕНм-11 Іваcечко Олена Іванівна.

Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість! Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень на науковій ниві!