Вітаємо з досягненням!

Дата: 6-05-2019, 11:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Кирилюк Інну студентку групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яка здобула диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що відбувся у Полтавській державній аграрній академії.

Студентка представила на конкурс роботу на тему: «Ресурсна стратегія управління підприємством в контексті забезпечення його конкурентоспроможності». Науковий керівник – к.е.н., викладач кафедри менеджменту та публічного управління Чикало Інна Василівна, отримала подяку за високий професіоналізм при підготовці наукової роботи переможця.

Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість! Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень на науковій ниві!