» » Вітаємо студентів ФКІТ з перемогою!

Вітаємо студентів ФКІТ з перемогою!

Дата: 29-04-2019, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-26 квітня відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Інформатика І кібернетика». З доповіддю «Синтез біомедичних зображень на основі згорткових нейронних мереж» виступили магістранти  спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Лящинський Петро та Лящинський Павло.

Студенти Лящинський Петро та Лящинський Павло неоднаразово брали участь у даному конкурсі: у 2017 та 2018 років отримали дипломи II ступеня.

Цьогоріч хлопці показали найкращий результат – здобули диплом I ступеня. Науковим керівником переможної роботи є завідувач кафедри комп’ютерної інженерії д.т.н., професор Березький Олег Миколайович.

Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо упевнено йти вперед до нових цілей та досягнень.