» » Переможцями Чемпіонату України з гандболу серед команд Вищої ліги стали студентки ТНЕУ!

Дата: 13-05-2019, 09:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 -11 травня в м. Києві відбувся другий (останній) фінальний етап Чемпіонату України з гандболу серед команд Вищої ліги. Ігри відбувалися в спорткомплексі Університету ім. Т. Г. Шевченка. Зустрічалися команди: «Економ-Університет ТНЕУ» м. Тернопіль, «ДЮСШ-21» м. Київ та «ДЮІ» м. Кривий Ріг.

09.05.19. «Економ-Університет ТНЕУ» 27:26 «ДЮСШ-21»

10.05.19 «Економ-Університет ТНЕУ»  27:36 «ДЮІ»

04.05.19  «ДЮСШ-21» 31:29 «ДЮІ»

Кінцева таблиця очок така:

«Економ-Університет ТНЕУ» – 5 очок I місце

«ДЮСШ-21»                   – 4 очки II місце

«ДЮІ»                         – 3 очки  III місце

Склад команди: Дацюк Людмила (ФФ), Шиптицька Олександра (ФФ), Бойчук Юлія (ФКІТ), Сас Уляна (ФКІТ), Величанська Валерія (ЮФ), Сторожук Дарина (ФЕУ), Власюк Вікторія (ФКІТ), Гуменюк Софія (КЕПІТ), Кравчук Анастасія (КЕПІТ), Даласюк Софія (КЕПІТ), Ямнюк Інесса (КЕПІТ), Стасишин Наталія (КЕПІТ), Когут Ірина (КЕПІТ).