» » Науковий семінар «Напрями активізації ринку капіталів крізь призму проблем економічного розвитку України»

Дата: 15-05-2019, 09:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 травня 2019 р. о 14.30 год. в аудиторії 1417 (11 корпус ТНЕУ) відбудеться науковий семінар на тему: «Напрями активізації ринку капіталів крізь призму проблем економічного розвитку України», організований викладачами кафедри фінансового менеджменту та страхування.

Метою наукового заходу є представлення основних напрямів активізації ринку капіталів у національному та глобальному вимірах й обґрунтування на цій основі висновків і рекомендацій щодо моделі його розвитку, яка б підвищила рівень конкурентоспроможності економіки України.

Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у сфері ринку капіталів та його державного регулювання:

– місце та роль ринку капіталів в фінансовій системі України;

– тенденції розвитку світового ринку капіталів в умовах глобалізації;

– проблеми та місце ринку капіталів України у контексті глобальної конкурентоспроможності;

– необхідність активізації ринку капіталів в умовах сучасної макроекономічної ситуації України;

– розбалансованість ринку капіталів: диспропорції розвитку та стратегія реформування;

– активізація державного регулювання ринку капіталів як протидія його деградації та ін.

До участі в науковому заході запрошені студенти, науковці та практики що досліджують актуальні проблеми фінансового ринку.

Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників наукового семінару.