» » День пам'яті та примирення у м.Єреван,

День пам'яті та примирення у м.Єреван,

Дата: 9-05-2019, 15:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Дня пам'яті та примирення 6 травня 2019 року у рамках відзначення День пам'яті та примирення у м.Єреван, у приміщенні Науково-навчального Інститут Тернопільського Національного економічного Університету відбулося відкриття виставки, яка присвячена ролі України у Перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. У її відкритті взяли участь співробітники Посольства України, Директор Науково-навчального Інститут Тернопільського національного економічного Університету, Почесний Консул України у м.Ванадзор С.Гудратян, військові аташе посольств акредитованих у Єревані, представники української громади Вірменії, викладачі та студенти українського вищого учбового закладу. Виставка представляє подвиг Українського народу, його внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та депортацій, скоєних у роки війни, учасникам українського визвольного руху цього періоду, жертвам нацистських переслідувань. У ході відкриття виставки також було презентовано документальний фільм про Україну в Другій Світовій війні.