» » У ТНЕУ з робочим візитом перебуває викладач Віденської вищої педагогічної школи

У ТНЕУ з робочим візитом перебуває викладач Віденської вищої педагогічної школи

Дата: 23-05-2019, 14:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цього тижня в Тернопільському національному економічному університеті перебуває викладач Віденської вищої педагогічної школи, заступник керівника міжнародного відділу  PH Wien магістр Бірґіт Гьофлєр.

Пані Гьофлєр прибула до Тернополя у рамках проекту Еразмус +КА 107, у якому беруть участь Віденська вища педагогічна школа, Тернопільський національний економічний університет та Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. У ТНЕУ магістр Бірґіт Гьофлєр провела заняття для студентів та викладачів на тему: «Культура кав'ярень Відня», взяла участь в обговоренні проекту з проректором Десятнюк О. М., представниками міжнародного відділу.