» » У ТНЕУ відбулися «Ігри розуму»

У ТНЕУ відбулися «Ігри розуму»

Дата: 24-05-2019, 14:45 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

У рамках відзначення Днів Європи в Тернопільському національному економічному університеті відбулися «Ігри розуму». В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти юридичного факультету, факультету обліку і аудиту, Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, факультету економіки та управління, факультету фінансів, а також Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Учасники ігор могли застосувати свої знання з географії та культури країн Європи. Для присутніх музичні вітання подарували студенти ННІМЕВ ім. Б.Гаврилишина Тетяна Югова, Ванеса Кефу, Докса Кальонга.

Як і у кожному конкурсі було визначено переможців! Отож І місце завоювала команда ФЕУ, ІІ місце – команда ФФ, ІІІ місце – КЕПІТ.

Вітаємо переможців та усіх учасників «Ігор розуму» й дякуємо за активність та цілеспрямованість!