» » На факультеті аграрної економіки і менеджменту відбулася студентська наукова конференція «Розвиток науки та бізнесу в умовах глобалізації»

Дата: 27-05-2019, 10:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету відбулася студентська наукова конференція «Розвиток науки та бізнесу в умовах глобалізації». Наукова діяльність є невід’ємною складовою життя нашого університету. Нині розвиток аграрної науки, ефективне використання її досягнень, впровадження новітніх агротехнологій – запорука забезпечення продовольчої безпеки держави, гідного рівня життя населення країни.

Учасниками конференції стали понад 80 молодих науковців різних закладів вищої освіти, зокрема: ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», Донецького національного університету імені Василя Стуса; Харківського державного університету харчування та торгівлі; Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та Тернопільського національного економічного університету.

Під час конференції працювали секції:

1. Розвиток економічних систем на мікро-, мезо- та макрорівнях.

2. Проблеми обліково-аналітичного забезпечення та оподаткування суб’єктів господарювання.

3. Інноваційно-інвестиційні засади забезпечення економічного зростання.

4. Економіко-екологічні засади розвитку сучасного суспільства.

Кращі доповіді молодих науковців були відзначені подяками.