» » Учасники семінару «Теоретичні та практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку та складання звітності в органах Державної казначейської служби України» отримали сертифікати

Дата: 27-05-2019, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 22-24 травня 2019 р. у ТНЕУ тривав короткостроковий семінар «Теоретичні та практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку та складання звітності в органах Державної казначейської служби України» для начальників відділів фінансової роботи головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві, працівників апарату Казначейства, організований відділом післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ.

Приємно відзначити, що захід організовано у рамках багаторічної плідної співпраці нашого університету з Державною казначейською службою України.

Упродовж 3 днів слухачі семінару мали нагоду почути цікаві та змістовні лекції працівники Апарату Державної казначейської служби України та викладачів ТНЕУ, а саме:

– ЖУК Марти Миколаївни, заступника начальника управління – начальника відділу – заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансової роботи ДКСУ;

– БОЦМАН Наталії Олексіївни, заступника директора департаменту – начальника відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Казначейства ДКСУ;

– МЄНАКОВОЇ Тетяни Сергіївни, заступника начальника управління – начальника відділу персоналу та державної служби Управління персоналу ДКСУ;

– ВОЛІКА Володимира Віталійовича, директора Юридичного департаменту ДКСУ;

– ШАМРАЙ Галини Миронівни, директора Департаменту консолідованої звітності ДКСУ;

– ШЕЛЕСТ Людмили Петрівни, начальника відділу фінансового забезпечення Управління фінансової роботи ДКСУ;

– ТРЕТЯКОВОЇ Тетяни Сергіївни, начальника Управління фінансової роботи ДКСУ;

– ВІЛЬКОВОЇ Теофілії Теофілівни, старшого викладача кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства;

– ЯЩЕНКО Елеонори Михайлівни, к. пед. наук, доцента кафедри психології та соціальної роботи;

– ЖЕЛЮК Тетяни Леонтіївни – д. е. н., професора кафедри державного і муніципального управління.

24 травня 2019 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам згаданого семінару. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, професор Брич В. Я., який передав слухачам вітання від ректора ТНЕУ, професора Крисоватого А. І., побажав учасникам семінару нових професійних успіхів, реалізації планів і майбутніх зустрічей у файному місті Тернопіль. Заступник директора ННІІОТ, начальник відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Квасовський О. Р. зачитав наказ ректора про видачу слухачам курсів сертифікатів.

З позитивними емоціями та приємними враженнями начальник Управління фінансової роботи ДКСУ Третякова Т. С. і директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, професор Брич В. Я. вручили учасникам семінару сертифікати ТНЕУ.

Дякуємо за участь у семінарі на базі ТНЕУ і до нових зустрічей!