ФЕУ у Буковелі

Дата: 29-05-2019, 18:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-24 травня кафедра Економіки підприємств і корпорацій разом зі студентами 4 курсу та 5 курсу організували поїздку в Карпати, яку приурочили  до святкування Дня народження рідного факультету Економіки та управління  і завершення навчального року. Першого дня, головною точкою на карті була гора Говерла, яку підкорили всією дружною компанією. Основними зупинками другого дня були Буковель та Музей гуцульської символіки. Тому, можна сказати, що дана поїздка мала подвійний характер: подорожі та пізнання рідної країни. Ці два дні були насиченими та барвистими, Карпати полонили нас своєю красою, а яскраві спогади  назавжди залишаться у нашій пам'яті. (Спогад студентки групи ЕЕП-42 Шапіренко Анастасії).