» » Співпраця з Віденською вищою педагогічною школою

Співпраця з Віденською вищою педагогічною школою

Дата: 25-05-2019, 18:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Тернопільського національного економічного університету з Віденською вищою педагогічною школою (Pädagogische Hochschule Wien, Österreich) 23 травня 2019 року в Тернополі перебувала з робочим візитом магістр Естер Дрекслер (MMag. Esther Drexler). Пані Дрекслер взяла участь в обговоренні проекту Еразмус +КА 107 з представниками міжнародних відділів ТНЕУ та ТНПУ,  заступником керівника міжнародного відділу Віденської вищої педагогічної школи магістром Бірґіт Гьофлєр, координатором проекту Ольгою Царик.
Також Естер Дрекслер виступила з доповіддю "Інтернаціоналізація вищої освіти у Віденській вищій педагогічній школі" на  міжнародній конференції - BASS-2019 «Український освітній вимір в контексті інтеграції національної вищої школи до глобального академічного простору».