» » Запрошуємо вчителів та викладачів англійської мови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей на навчально-методичний семінар у ТНЕУ!

Дата: 30-05-2019, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках підписаної ліцензійної угоди між Cambridge University Press та Тернопільським національним економічним університетом на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ  7 червня 2019 р. об 11.00 год. відбудеться навчально-методичний семінар на тему: «Innovative approaches to preparation for FCE exam (B2) and EIT (external independent testing)».

Захід, співорганізаторами якого виступають Cambridge University Press та видавництво «Лінгвіст» (м. Київ), відбудеться  за адресою:          м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (корпус № 11, зал засідань вченої ради ТНЕУ).

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:  м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; 067-708-73-29.