» » У ТНЕУ відбулася регіональна нарада-семінар з питань підготовки здобувачів вищої освіти

Дата: 30-05-2019, 18:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 травня 2019 р. о 15.00 год. на базі Тернопільського національного економічного університету відбулася регіональна нарада-семінар з питань підготовки здобувачів вищої освіти за участю директора Департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України Шевцова Андрія Гаррієвича. У ході обговорення процедур ліцензування спеціальностей та акредитації освітніх програм взяли участь керівники та заступники закладів вищої освіти міста Тернополя та області, відповідальні від університетів і коледжів за підготовку ліцензійних та акредитаційних справ. Особливим аспектом дискусії було обговорення перспективних змін стосовно пропозицій до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності та Закону України «Про вищу освіту».

Андрій Гаррієвич Шевцов також ознайомився з діяльністю нашого університету, його матеріально-технічною базою. Ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий розповів гостю про стратегічні напрями роботи закладу вищої освіти, досягнення професорсько-викладацького колективу, а також студентські ініціативи і проекти.