» » Робочий візит магістра Естер Дрекслер до ТНЕУ

Робочий візит магістра Естер Дрекслер до ТНЕУ

Дата: 25-05-2019, 13:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Тернопільського національного економічного університету з Віденською вищою педагогічною школою (Pädagogische Hochschule Wien, Österreich) 23 травня 2019 р. в Тернополі перебувала з робочим візитом магістр Естер Дрекслер (MMag. Esther Drexler).

Пані Дрекслер взяла участь в обговоренні проекту Еразмус +КА 107 з представниками міжнародних відділів ТНЕУ та ТНПУ,  заступником керівника міжнародного відділу Віденської вищої педагогічної школи магістром Бірґіт Гьофлєр, координатором проекту Ольгою Царик.

24 травня 2019 р. Естер Дрекслер виступила з доповіддю «Інтернаціоналізація вищої освіти у Віденській вищій педагогічній школі» на  міжнародній конференції – BASS-2019 «Український освітній вимір в контексті інтеграції національної вищої школи до глобального академічного простору».