» » Міжвуніверситетська online – конференція молодих учених

Міжвуніверситетська online – конференція молодих учених

Дата: 3-06-2019, 13:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 травня 2019 року Юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету та факультетом міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки було вперше проведено Міжвуніверситетську ONLINEКОНФЕРЕНЦІЮ МОЛОДИХ УЧЕНИХ на тему: «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: від особистого до глобального виміру» із використанням сучасних інформаційних технологій. Організаторами даного інноваційного проекту виступили кафедра економічної безпеки та фінансових розслідувань  ТНЕУ, кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу  СНУ ім. Лесі Українки, кафедра міжнародних відносин і регіональних студій СНУ ім. Лесі Українки, Центр дослідження міжнародних систем і стратегічних комунікацій СНУ ім. Лесі Українки. На панельній платформі обговорювався ряд важливих дискусійних питань щодо захисту національного інформаційного простору від негативних маніпулятивних інформаційно-психологічних впливів. Молоді науковці представили доповіді на вкрай актуальні теми, зокрема: «Екстерналії інформаційної атаки країни агресора на безпеку України»; «Свобода слова у соціальних мережах»; «Маніпуляції засобів масової інформації в умовах інформаційної війни»; «Особливості стратегічних комунікацій в німецькомовному інформаційному просторі в аспекті національної безпеки України»; «Інформаційна безпека підприємства в умовах цифровізації економіки»; «Особливості забезпечення сучасної інформаційної безпеки держави» та ін. У підсумку обговорення було наголошено, що на сьогодні інформаційна безпека є одним із найважливіших чинників національної безпеки України, а її розвиток як суверенної, демократичної, правової та економічно стабільної держави можливий тільки за умови забезпечення належного рівня її інформаційної складової. Колектив юридичного факультету ТНЕУ щиро вдячний усім учасникам за змістовні доповіді та висловлює сподівання на поглиблення подальшої науково-практичної діяльності зі Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки.