» » Вітаємо студентів ТНЕУ, які отримали можливість пройти Бізнес-практику в Норвегії

Дата: 4-06-2019, 13:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Уся університетська спільнота та відділ міжнародних зв’язків щиро вітають Процик Віту (група ОДС -31) та Семенюк Вікторію (група ПР-23) з отриманою можливістю взяти участь у Бізнес-практиці в Норвегії, яка буде проходити в термін з 5 по 9 серпня 2019 року в рамках співпраці Тернопільського національного економічного університету та Норд Університету (Норвегія).

Під час практики студенти зможуть відвідати норвезькі організації та підприємства, прослухати курс лекцій професорів Норд університету та продемонструвати отриманий досвід у вигляді презентацій підприємств де побували.

Бажаємо нашим студентам успіхів та гідного представлення ТНЕУ.