» » Відбулась зустріч із представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ»

Відбулась зустріч із представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ»

Дата: 12-06-2019, 11:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 11 червня відбулась зустріч ректора ТНЕУ з представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», які вже багато років працюють у царині сільського господарства. Компанія відома в галузі живлення рослин та відіграє провідну роль у розвитку агротехнологій у світі. «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» проводить дослідження та розробляє нові продукти, приділяючи значну увагу потребам ринку й технологічному розвитку сільського господарства.


На зустрічі були присутні: Пєрфранко Баралья – технічний директор «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», Данило Васкетто – теротиріальний менеджер з продажу «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», Савчук Олександр – комерційний директор компанії Агрохім-Партнер, Бойко Олег – керівник науково-дослідного відділу Агрохім-Партнер, Рожко Олександр – головний агроном Агрохім-Партнер, Язлюк Борис Олегович - декан факультету аграрної економіки і менеджменту.


Сторони домовилися про створення на базі університету навчально-дослідної лабораторії, щодо апробації новітніх технологій для збільшення урожайності сільськогосподарських культур. Представники «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» зазначили, що компанії дуже важливо співпрацювати з університетами, поділитися своїми досягненнями зі студентами та професійними фермерами. Директор компанії розповів, що на ринку України вони з 2013 року. Співпраця з дослідницькими університетами - це дуже важливий напрям діяльності компанії. «Ми хочемо показати на науковому рівні, що наш продукт працює і є якісним. Університет - це дослідна платформа, де студенти можуть реалізувати свої ідеї й досягнути успіху, а академічна освіта буде тісно пов’язана з практичним бізнесом ринку України», - зазначив Пєрфранко Баралья.


Співпрація з компанією «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» - це практичні знання, цікавий досвід та стажування наших студентів.