» » Представництво Європейського Союзу проведе Школу європейських студій

Представництво Європейського Союзу проведе Школу європейських студій

Дата: 20-09-2012, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про проведення першої в Україні Школи європейських студій.

Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

- дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців з Європейського Союзу та Україні;

- глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);

- дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;

- створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

До участі у Школі запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Перший п’ятиденний етап Школи відбудеться у березні 2013 року. У травні-червні 2013 року відбудуться три триденних поглиблених сесії.

Відбір до Школи відбуватиметься у листопаді 2012 року.

Робочі мови Школи – українська та англійська.

Докладнішу інформацію про Школу (точні дати, процедура відбору учасників, місце проведення) буде оприлюднено у жовтні-листопаді 2012 року.

Контактна особа:

Ірина Мовчан, директор Українського освітнього центру реформ, imovchan[at]cure.org.ua