» » У рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» відбулася IV Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді

Дата: 25-06-2019, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» відбулася IV Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді, яку вже традиційно організовує Міжнародна гільдія професіоналів якості спільно з Клубом лідерів кості країн Центральної і Східної Європи.

Міжнародна олімпіада проводилася у двох номінаціях – «Практики та методи менеджменту» і «Система менеджменту якості».

За підсумками Олімпіади фіналістками в номінації «Практики та методи менеджменту стали студентки спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ Вусата на Олександрівна та Івасечко Олена Іванівна.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студенток із вагомими досягненнями! Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість! Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень на науковій ниві!