» » Шановні студенти, аспіранти та науковці ТНЕУ!

Шановні студенти, аспіранти та науковці ТНЕУ!

Дата: 10-07-2019, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформуємо, що 5-6 жовтня 2019 року відбудеться хакатон з кругової економіки «Circular Economy Hackathon 2019». Майбутня подія об`єднає креативну молодь, науковців, ІТ-розробників, підприємців та стартапи задля пошуку та розвиту сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Хакатон відбудеться в Інноваційному парку Unit City за адресою: м. Київ, вулиця Дорогожицька, 3.

Під час заходу за участю провідних українських та іноземних спікерів планується розгляд таких питань:

–  Відновлюваність матеріалів та ресурсів,

– Рішення та матеріали, що замінять пластик,

– Продовження життєвого циклу товару,

– Ресурсоефективність та переробка відходів

– «кругові» та еко-дизайн,

– Шерингова економіка,

– Продукт як сервіс (нові бізнес моделі).

Реєстрація та участь – безкоштовні, на конкурсній основі. Переможці отримають грошові призи та можливості як для власного розвитку так і для реалізації своїх ідей спільно з компаніями-партнерами.

Більше інформації про хакатон  «Circular Economy Hackathon 2019» міститься за посиланням: https://cehackathon.com/