Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Навчальний курс «Технології розвитку професійної кар’єри»

Дата: 12-07-2019, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету розпочалося навчання слухачів курсів «Технології розвитку професійної кар’єри».

Навчальний курс складається з 3 тематичних блоків:

1. Тренди на ринку праці: компоненти формування персонального бренду і технології саморозвитку.

2. Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки.

3. Технології пошуку роботи. Самопрезентація. Як пройти співбесіду?

Формат навчання: тренінг + семінар + майстер-клас.

Тренер: Олена Борисяк – практикуючий рекрутер, кар’єрний консультант, кандидат економічних наук.

Організатори: тренінг-центр «Лідер» Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, лабораторія проектного менеджменту Інституту регіонального розвитку, Рада молодих вчених ТНЕУ.

Під час проходження курсу слухачі:

– дізнаються про тренди на ринку праці, технології саморозвитку в цифрову епоху;

– визначають компоненти свого персонального бренду;

– будують алгоритм отримання роботи своєї мрії;

– навчаються як підготувати правильні резюме, мотиваційний лист і портфоліо;

– набувають практичних навичок використання технологій самопрезентації та проходження співбесіди.

» » Навчальний курс «Технології розвитку професійної кар’єри»

Навчальний курс «Технології розвитку професійної кар’єри»

Дата: 12-07-2019, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчальний курс складається з 3 тематичних блоків:

2. Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки.

3. Технології пошуку роботи. Самопрезентація. Як пройти співбесіду?

Формат навчання: тренінг + семінар + майстер-клас.

Під час проходження курсу слухачі:

– визначають компоненти свого персонального бренду;

– будують алгоритм отримання роботи своєї мрії;