» » Візит делегації ТНЕУ до Деггендорфського технологічного інституту (Німеччина)

Візит делегації ТНЕУ до Деггендорфського технологічного інституту (Німеччина)

Дата: 6-08-2019, 09:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Днями делегація Тернопільського національного економічного університету на чолі з ректором Андрієм Ігоровичем Крисоватим відвідала Деггендорфський технологічний інститут (Німеччина). Колеги обговорювали можливості двосторонньої співпраці у сфері інновацій, реалізації програм обміну, програм Європейського Союзу, організації спільних наукових заходів.

 

Одним з основних питань для обговорення стала організація міжнародної конференції «Advanced Computer Information Technologies», ACIT’2020, яка відбудеться на базі Деггендорфського технологічного інституту у співпраці з науковою спільнотою Тернопільського національного економічного університету.

 

У рамках візиту відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та Угоди про обмін. Документи підписали ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий та Президент Деггендорфського технологічного інституту проф. др. Петер Спербер.

 

Таким чином партнери засвідчили бажання впроваджувати спільну освітню та дослідницьку діяльність, реалізовувати програми обміну викладачами для проведення лекцій, дискусій, досліджень, та програми обміну студентами для навчання та дослідницької роботи.

 

Представники ТНЕУ також мали чудову нагоду під час екскурсії ознайомитися зі структурою інституту, організацією навчально-виховного процесу, особливостями навчання іноземних студентів.

 

Сподіваємося, що усі домовленості партнерів будуть реалізовані та принесуть бажані результати.