» » Відбувся відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN»

Відбувся відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN»

Дата: 12-08-2019, 13:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У неділю, 11 серпня, у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбувся щорічний відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN», організований за підтримки ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого та Управління у справах молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Організаторами та головними суддями турніру виступили Банасевич Зорян та Коваль Сергій. У ході запеклої боротьби студенти нашого університету досягли таких результатів:

у жіночій одиночній категорії

І місце – Вдовиченко Вікторія, студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина;

ІІ місце – Максимович Андріана, студентка 4 курсу факультету економіки та управління;

ІІІ місце – Воловник Віта, студентка 2 курсу факультету фінансів;

у чоловічій одиночній категорії

ІІ місце – Шнайдер Владислав, студент 4 курсу факультету економіки та управління;

ІІІ місце – Литвинюк Андрій, студент 4 курсу факультету економіки та управління;

у чоловічій парній категорії:

ІІІ місце – Шнайдер Владислав, Андрій Литвинюк.

Вітаємо призерів і усіх учасників змагань, бажаємо їм досягнути ще кращих результатів у новому семестрі!