» » Молодь англомовного табору MASCOT ознайомилася з особливостями навчанням у ТНЕУ

Молодь англомовного табору MASCOT ознайомилася з особливостями навчанням у ТНЕУ

Дата: 19-08-2019, 12:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж перебування в англомовному таборі MASCOT, який вперше організовано на базі ТНЕУ, молодь ознайомилася зі студентським містечком, навчальним процесом в університеті.

Відповідальний секретар Приймальної комісії ТНЕУ О. Л. Шашкевич розповів про особливості вступної кампанії 2019 року.

Директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій В. Я. Брич  від імені ректора університету А. І. Крисоватого подякував за вибір ТНЕУ як бази для організації роботи табору, відзначив високий рівень педагогічної майстерності волонтерів, цілеспрямованість, відповідальність молоді табору і запросив на навчання в ТНЕУ.