Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Бізнес-практика студентів ТНЕУ в Університеті Норд!

Дата: 20-08-2019, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співробітництва між Тернопільським національним економічним університетом та Університетом Норд двоє кращих студентів вибороли можливість пройти бізнес-практику в Норвегії, а саме в відомій Business School Nord упродовж 4-10 серпня 2019 року.

Під час практики студенти ТНЕУ Процик Віта та Семенюк Вікторія отримали багато вражень від спілкування з іншими студентами, кваліфікованими викладачами та адміністрацією університету.

Своїми думками, враженнями та захопленнями студенти діляться з нами: «Це був просто унікальний шанс – пройти практику в Університеті Норд. Також ми мали можливість ознайомитися з роботою скандинавських корпорацій, побувати на екскурсіях у багатьох організаціях та установах, зокрема відвідати дуже цікавий Музей авіації та пошту Скандинавії і побачити їхню роботу зсередини.

Відкриттям стало те, що нам довірили безліч секретів організацій та навіть інсайдерської інформації, адже бізнес в норвежців будується на довірі, прозорості та обміну досвіду.

У самому університеті також реалізується досить цікава концепція співпраці з студентами. Нас здивував доступ до бібліотеки 24/7, яка оснащена десятками лаунж зон для навчання та відпочинку! Усі студенти мають персональні чіпи та ідентифікаційні номери з паролями, завдяки яким можна користуватися комп’ютерами, відкривати двері в гуртожиток та корпуси університету (адже усе на магнітах та кодах, звичайним способом будь-які двері не відкрити).

У вільний час від лекцій та практики на корпораціях, ми відвідали норвезькі фіорди, льодовик, ходили в похід по горах та багато гуляли містом. Краса природи Норвегії, щирість та добродушність людей заворожує!

За таку прекрасну можливість ми щиро хочемо подякувати Тернопільському національному економічному університету, який дозволяє втілювати студентські мрії та розвиватися! Усім студентам ми бажаємо плідного навчання, наснаги до праці та успіхів у вивченні іноземних мов, адже без знання мови ми б не змогли себе реалізувати у цьому проекті».

» » Бізнес-практика студентів ТНЕУ в Університеті Норд!

Бізнес-практика студентів ТНЕУ в Університеті Норд!

Дата: 20-08-2019, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю