» » У Вінниці відбудуться Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IT-Scouts з робототехніки «Smart-City»!

Дата: 2-09-2019, 10:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи громадської організації «Технічний скаутський рух IT-Scouts»  на базі Вінницького національного технічного університету 20-21 вересня 2019 року відбудуться Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IT-Scouts з робототехніки «Smart-City».

До участі у змаганнях запрошуються студенти закладів вищої освіти України, учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні осередків технічної творчості, учасники гуртків (шкіл, академій тощо) з робототехніки.

Під час Хакатону відбуватиметься змагання за двома напрямами:

- проходження автономним роботом полігону "Смарт Сіті" з виконанням 6 завдань;
- виставка технологій "Смарт Сіті" від учасників та компаній-партнерів.

Реєстрація команд триватиме до 5 вересня (включно).
Відбір команд – до 7 вересня.

Під час заходу учасники продемонструють власні напрацювання з робототехніки, поспілкуються з колегами, познайомляться з технологіями Смарт-сіті з використанням штучного інтелекту, зустрінуться з лідерами ринку розробок «Smart-City»! Окрім того учасників чекає змістовне дозвілля.

Подія у ФБ - http://facebook.com/ events/492274231563146/