» » Відбулося засідання вченої ради ТНЕУ

Відбулося засідання вченої ради ТНЕУ

Дата: 30-08-2019, 14:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 серпня 2019 року відбулося засідання вченої ради ТНЕУ. Колеги розглядали план роботи на 2019-2020 навчальний рік, обговорили підсумки вступної кампанії 2019 року, затвердили графік навчального процесу та навчальне навантаження професорсько-викладацького колективу ТНЕУ.

Також члени ради заслухали питання про реорганізацію Центру підготовки магістрів державної служби в Навчально-науковий інститут публічного управління й затвердили Положення про Навчально-науковий інститут креативних студій.

Традиційно ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий привітав науковців ТНЕУ з присвоєнням вчених звань і наукових ступенів.

Вітали Білецьку Ірину Мирославівну з присвоєнням вченого ступеня доктора економічних наук, Живка Максима Андрійовича – кандидата економічних наук, Огінську Анастасію Юріївну – кандидата економічних наук, Ліфанову Мар'яну Ігорівну – кандидата економічних наук.

Зичимо усім студентам і професорсько-викладацькому колективові ТНЕУ впевнено розпочати новий навчальний рік, нових досягнень і перемог!