Працевлаштування і зв'язки з випускниками

ТНЕУ пишається своїми випускниками!

Дата: 6-09-2019, 17:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у стіни Альма-матер завітав Андрій Порада, який навчався на спеціальності «Міжнародна економіка». Після закінчення університету він працював банківських установах та Національному депозитарії України. Паралельно вирішив продовжити навчання на програмі Executive MBA та вступив до Бізнес-школи Оксфордського університету. Пан Андрій під час зустрічі із директором навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Іриною Іващук обговорили можливість впровадження основних освітніх новацій у навчальний процес в університеті та ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина зокрема. Визначили ті напрями, які розширять практичну підготовку студентів.

» » ТНЕУ пишається своїми випускниками!

ТНЕУ пишається своїми випускниками!

Дата: 6-09-2019, 17:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю