» » Перший міжнародний тиждень у ТНЕУ. День третій.

Перший міжнародний тиждень у ТНЕУ. День третій.

Дата: 11-09-2019, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третій робочий день у рамках Першого міжнародного тижня в Тернопільському національному економічному університеті був насичений цікавими лекціями, зустрічами, обговореннями, воркшопами і семінарами.

Сьогодні зарубіжні гості мали нагоду відвідати юридичний факультет ТНЕУ, ознайомитися з діяльністю професорсько-викладацького колективу і студентства ЮФ, обговорити досвід у реалізації міжнародних програм і проектів. Студенти та викладачі факультету мали чудову нагоду послухати лекції науковців з Туреччини, зокрема «Фактори успіху Університету Мармара». А Суддя суду Петах Тіква (Ізраїль) Аріел Берґнер розповів про мистецтво перехресного допиту у судовому процесі.

Надзвичайно ефективною стала зустріч зарубіжних партнерів з деканом юридичного факультету Сергієм Банахом. Колеги обговорили можливості спільної діяльності, зокрема, реалізацію програм обміну, організацію стажувань, видання спільних наукових праць, друк статей.

Молодь університету дізналася багато цікавого й корисного, відвідавши лекцію «Цифрова гігієна», яку прочитав голова наглядової ради ТНЕУ, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, доктор економічних наук Анатолій Гулей.

Ефективною була робота учасників міжнародного семінару «Міжнародна мобільність сучасного науковця як вимога часу: можливості, бар'єри та перспективи».

Представники робочої групи Україно-Латвійського проекту «Gender aspects of digital readiness and development of human capital in region» обговорили результати діяльності у рамках реалізації проекту й визначили напрями роботи на майбутнє.

Зарубіжні партнери ТНЕУ також виступили лекторами та тренерами у рамках Першого міжнародного тижня. Так, лекцію на тему: «Економіка замкнутого обігу ресурсів та її логістичні аспекти» прочитала доктор економічних наук, професор, почесний доктор ТНЕУ Анетта Зеліньска, а воркшоп «Інструменти ефективного управління розвитком громади: секрети успіху» провів Війт Гміни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсілайського Воєводства, кандидат економічних наук Даріуш Павліщи.

Також сьогодні до ТНЕУ прибув директор Центру глобального менеджменту та міжнародних програм (Коледж бізнесу та адміністрування) Державного Університету Кент Роберт Хісріч (Robert D. Hisrich). Гість  зустрівся з адміністрацією університету.

Більше фотографій на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook: http://facebook.com/pg/TNEUniversity/photos/?tab=album&album_id=718044692000326