» » Вечір поезій «Відкрий світ з міжнародним»

Вечір поезій «Відкрий світ з міжнародним»

Дата: 12-09-2019, 18:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні на базі Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина у рамках Першого міжнародного тижня відбувся вечір поезії «Відкрий світ з міжнародним». Присутні мали нагоду насолодитися поетичними рядками у виконанні іноземних студентів інституту.

Гостями зустрічі стали Почесний Консул Угорщини в Тернополі та Тернопільській області Тетяна Чубак, Почесний консул Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталій Запухляк, начальник управління міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА Оксана Качурівська.

Привітала гостей та учасників заходу проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Оксана Десятнюк, яка розповіла про милозвучність мов та їх багатство.

Під час мистецької зустрічі звучали поетичні рядки різними мовами світу. Польською мовою зачитав вірш доктор економічних наук, професор Григорій Монастирський, голова мовного центру Дрезденського технічного університету Катя Ульманн декламувала поезію німецькою мовою, рядки китайською прозвучали у виконанні студентів Річ Ху та Ванг Гмінг.

Студентка Алкхдер Данех натхненно читала вірш арабською мовою, Кавуд Брі – французькою, Корантенг Мілісент, Наніангве Тамара,  Кпукуму Дезірее Еуджіні, – англійською, своєю різною мовою – банбо – вірш декламувала Калвамбо Фейс.

Долучився до заходу і професор Нурі Тінас з Університету Мармара (Стамбул), який читав поезію турецькою мовою.

Директор ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Ірина Іващук, підсумовуючи зустріч сказала: «Ми повинні любити і цінувати свою рідну мову – українську, але й намагатися пізнати мови інших народів й відкрити для себе чарівний світ поезії інших народів, а особливо тих іноземних студентів, які навчаються у ТНЕУ».

Більше фото на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook: http://facebook.com/pg/TNEUniversity/photos/?tab=album&album_id=718839835254145