» » ТНЕУ вручено міжнародний сертифікат Cambridge Assessment English

ТНЕУ вручено міжнародний сертифікат Cambridge Assessment English

Дата: 11-09-2019, 13:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 вересня 2019 року у рамках проведення І Міжнародного тижня під час урочистої церемонії підписання Договору про співпрацю між ТНЕУ та освітнім центром «Грейд», м. Київ, проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Десятнюк О.М. було вручено міжнародний сертифікат Cambridge  Assessment English. Такий сертифікат, засвідчений підписом директора Мережевого центру оцінювання знань при Кембриджському університеті Франчески Вудварт, ТНЕУ отримує вже учетверте, починаючи із серпня 2016 року. Це дає право нашому університету, зокрема Навчально-науковому центру з вивчення іноземних мов, готувати кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English.

Відрадно, що Центр з вивчення іноземних мов ТНЕУ (директор –  Ольга Лужецька) активно співпрацює з освітнім екзаменаційним центром «Грейд» ( керівник екзаменаційного центру – Ольга Файзуліна) з травня 2016 року.