» » «Економічний експрес»: стань учасником інформаційних днів Національного банку України у Тернополі!

Дата: 20-09-2019, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформаційні дні «Економічний експрес» в регіонах – це освітні заходи, метою яких є заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь (школярів та студентів) до прийняття впевнених і виважених фінансових рішень. Проект також покликаний поінформувати «з перших вуст» представників бізнес-середовища про останні рішення регулятора, що стосуються життя бізнесу.

Крім того, ініціатива надає найсучасніші економічні знання від експертів Національного банку і партнерських організацій студентам та викладачам українських університетів, а також представникам ЗМІ та блогерам.

30 вересня усі бажаючі мають унікальну можливість взяти участь у двох освітніх лекторіях «Економічного експресу», які відбуватимуться в готелі «Avalon Palace» (м. Тернопіль, проспект С. Бандери, 2).

Початок реєстрації о 13.45 год.

Обидва лекторії триватимуть одночасно: один для викладачів економічних спеціальностей закладів вищої освіти, інший – для студентів.

Участь в обох лекторіях безкоштовна, учасники отримають відповідні сертифікати.

Завантажити програму та зареєструватися на захід можна за посиланням: https://events.bank.gov.ua/nbuexpress/