» » «Стань студентом за 1 годину» – на факультеті фінансів та обліку вітали першокурсників!

Дата: 18-09-2019, 16:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 вересня 2019 року на факультеті фінансів та обліку ТНЕУ відбулася посвята першокурсників у студенти «Стань студентом за 1 годину».

Це був захоплюючий квест, підготовлений активістами, під час якого першокурсники ФФО мали можливість проявити свою креативність та згуртованість. Маршрут квесту містив 6 станцій, де учасники виконували цікаві та смішні завдання, а після їх проходження усі відпочивали на галявині в Кутківецькому лісі.

Там свої перші настанови першокурсникам виголосили декан факультету Кізима Андрій Ярославович, а також заступники Квасниця Оксана Василівна і Сас Богдана Богданівна.

Студенти-першачки урочисто промовили клятву та офіційно приєдналися до великої родини факультету фінансів та обліку. Були танці, смаколики, конкурси і веселощі!