» » «Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

«Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

Дата: 25-09-2019, 11:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP за підтримки Американських Рад з міжнародної освіти запрошує студентів, представників Університетської ради студентів, студентських деканів Тернопільського національного економічного університету на лекцію-дискусію: «Академічна доброчесність: навчання заради успіху».

Учасники обговорюватимуть питання академічної доброчесності та професійної етики, принципи доброчесності, спільності та відмінності у розумінні доброчесності загалом та академічної доброчесності зокрема.

Лекція відбудеться 2 жовтня о 10.00 год., ауд. 3405 (факультет економіки та управління, Майдан Перемоги, 3, ІІІ корпус).

«Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

Дата: 25-09-2019, 11:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю