» » Віктор Козюк прочитає лекції для студентів і викладачів у рамках «Економічного експресу»

Дата: 26-09-2019, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 30 вересня – 1 жовтня 2019 року в Тернополі триватиме «Економічний експрес»: регіональні дні фінансової обізнаності Національного банку України – низка освітніх заходів, мета яких заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати насамперед молодь (школярів та студентів) до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень.

У понеділок, 30 вересня 2019 року, запрошуємо на відкриті лекції члена ради НБУ, доктора економічних наук, професора Тернопільського національного економічного університету  Віктора Валерійовича Козюка:

тема лекції для викладачів: «Пов’язане кредитування: наслідки інституціональних недосконалостей банківської системи» (готель «Avalon Palace», нижній зал, 14.00-15.00 год.).

тема лекції для студентів: «Нагромадження валютних резервів» (готель «Avalon Palace», велика конференц-зала, 15.00-16.00 год.).

Реєстрація за посиланням: https://events.bank.gov.ua/nbuexpress/