Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Практичне заняття в Головному Управлінні ДПС у Тернопільській області

Дата: 27-09-2019, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 вересня студенти ТНЕУ, які навчаються за освітніми програмами «Податкова справа» та «Митна справа» відвідали Головне управління Державної податкової служби у Тернопільській області. Адже теорія поряд з практикою дає глибше розуміння суті діяльності відомства.

Студенти дізналися про особливості роботи податкових органів та справляння податкових платежів. У музеї ДПС вони мали змогу послухати про історію становлення податкових органів. Неабияку зацікавленість студентів викликала інформація про особливості роботи Центру платників податків. Крім цього, візитери мали змогу ознайомитися з порядком роботи окремих підрозділів Головного управління ДПС в області, наочно переконатися, як застосовуються набуті уміння та навички на практиці. Під час ознайомчої лекції студентам також розповіли про особливості роботи сервісу ДПС «Пульс».

На думку майбутніх спеціалістів у сфері податкової та митної справи, такі заходи допомагають їм краще розуміти, з чим після закічення навчального закладу їм доведеться мати справу та як застосовувати набуті теоретичні знання на практиці. Вони зазначили, що знайомство із профільними установами – це не лише пізнавально, але й цікаво!

» » Практичне заняття в Головному Управлінні ДПС у Тернопільській області

Практичне заняття в Головному Управлінні ДПС у Тернопільській області